Posuvné systémy

 

Aliplast

 
Nabídka posuvných systémů od společnosti ALIPLAST.
 
 

Visoglide (VG)

 
Visoglide (VG) Systém tepelně izolovaných posuvných dveří. Všechny profily jsou tříkomorové. Tento systém může kombinovat dvě, tři, čtyři i více částí dveří najednou. Systém je populární pro vstupy do komerčních objektů nebo na oddělení teras od obytných částí..
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Visoglide (HS)

 
Visoglide (HS) Podsystém systému VISOGLIDE s tepelným můstkem. Výška křídla je vyprojektována tak, aby byl mechanismus kování co nejúspornější.
 
 
 
 
 

Visoglide Light (VGLG)

 
Visoglide Light (VGLG) Prakticky stejná konstrukce jako klasický VISOGLIDE, pouze profily nemají tepelný můstek a ten je nahrazen lisovanou hliníkovou stěnou. Systém se také stejně jako Visoglide používá na vstupy do komerčních objektů nebo na oddělení teras od obytných částí.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Superglide (SG)

 
Superglide (SG) Systém posuvných dveří s umocněnou tepelnou izolací. Všechny profily tohoto systému jsou tříkomorové.
 
 
 
 
 

Slide Plus (SL+)

 
Slide Plus (SL+) Systém posuvných dveří s tepelnou izolací. Profil rámu je tříkomorový, křídlo jedno komorové. Pro svůj vzhled a vlastnosti je tento systém populární na západě a jihu Evropy.
Nová varianta řešení vchodových dveří Imperial.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Slide Cold (SL)

 
Slide Cold (SL) Systém posuvných vnitřních dveří. Profily použité v tomto systému nemají tepelný můstek.
 
 
 
 
 

UG, UG i+

 
Systém o zvýšené tepelné izolaci určený pro konstruování posuvných a zdvižně-posuvných konstrukcí. Posuvné a zdvižně posuvné konstrukce UG díky svým užitným vlastnostem jsou určeny pro rodinné domy, apartmány, individuální zástavby, hotely.

 • systém je přizpůsoben nejnovějším požadavkům v oblasti tepelné izolace: v systému jsou použité termické můstky šířky 22 mm a 28 mm obohacené příměsí ze skelných vláken,
 • tepelné vložky do profilů a tepelné vložky pod zasklení vylepšují tepelný komfort.

Dostupné konstrukční řešení: UG, UG i, UG i+.
Systém ULTRAGLIDE umožňuje konstrukci rozměrných a současně stabilních posuvných a zdvižno-posuvných oken o maximální hmotnosti křídel: 250 kg posuvná křídla a 400 kg zdvižněposuvná křídla.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ULTRAGLIDE - bezprahové řešení

 
ULTRAGLIDE je nejen funkční, ale také ekonomické a estetické architektonické řešení. Moderní design a použití zdvižně posuvného kování systému UG s nízkým prahem zajišťuje pohodlné používání, zvyšování hodnoty použití a elegantní design. Model se sníženým prahem poskytuje řešení pro zlepšení přístupnosti budov pro osoby se zdravotním postižením– bezprahové řešení zabraňuje konstrukčním schodům v místě kontaktu dveří s podlahou a umožňuje lícování prahu s podlahou.
 • maximální hmotnost křídla 400 kg
 • možné konstrukční kombinace: 2, 4 prvkové na základě dvoukolejnicového rámu
 
 
 
 
 

MONORAIL

 
Charakteristickým rysem tohoto systému je přítomnost v konstrukci alespoň jednotlivé fixní části (skla). Vylepšená tepelná izolace. Posuvné a zdvižně-posuvné.
 • maximální hmotnost křídla 400 kg rám
 • jednokolejnicový
 • možné konstrukční kombinace:
2prvková (křídlo + fix)
3prvková (křídlo + fix + křídlo)
4prvková (2 křídla + 2 fixy)
 • možnost zasklívání z exteriéru
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ULTRAGLIDE - rohové spojení křídel 90°

 
ULTRAGLIDE je nejen funkční, ale také ekonomické a estetické architektonické řešení. UG úhlové spojení křídel 90 – je řešení pro velké zasklení rohů. Systém je ideální pro komerční i soukromé budovy, které vyžadují otevřených prostorů: Stavební terasy, verandy, zimní zahrady, terasy. Otevřením dveří přesouváme spojovací sloupek křídla, takže celý roh místnosti zůstává otevřený, aniž by ho rozděloval konstrukční sloup.
 • maximální hmotnost křídla 400 kg
 • rám dvou a tříkolejnicový
 • možné konstrukční kombinace: 4, 6, 12prvkové