Zimní zahrady

Aliplast

Nabídka zimních zahrad od společnosti ALUCON PLUS s.r.o. vyrobených z profilů společnosti ALIPLAST.

Zimní zahrady

Aliver 100

Aliver 100 nejprostší systém zastřešení bez tepelné izolace. V tomto systému je použito profilů tvaru „T“ a jednoduché výplně skel. Stavby mohou být jak uzavřené, tak i otevřené.

Zimní zahrady

Aliver 400

Aliver 400 tepelně izolovaný systém k projektování složitějších konstrukcí. Zastřešení je v této konstrukci možné pod libovolným úhlem. V tomto systému je použito statických stojin uvnitř, na které se připevňují ostatní části konstrukce.

Zimní zahrady

Aliver 600

Aliver 600 systém se skládá z tepelně izolovaných, neprůhledných panelů o tloušťce 55 mm.

Zimní zahrady

Aliver 1000

Aliver 1000 jedná se o zastřešení jedno i dvouspádové tepelně izolované. Rozpětí zastřešení je až 2,5 m (za předpokladu použití polykarbonátu), pouze 2 m se sklem. Tento systém je oblíben pro svou relativní jednoduchost a praktičnost při montáži.

Zimní zahrady

Aliver 2000+

Aliver 2000+ jedná se o zastřešení jedno i dvouspádové tepelně izolované. Rozpětí zastřešení je až 3 m (za předpokladu použití polykarbonátu), pouze 2,5 m se sklem. Do systému je možno umístit i střešní okna, která jsou nezbytná k větrání nebo pro případ požáru.

Zimní zahrady

Aliver 5000+

Aliver 5000+ jedná se o zastřešení jedno i dvouspádové tepelně izolované. Rozpětí zastřešení je až 4,4 m (za předpokladu použití polykarbonátu), pouze 3,6 m se sklem.

Zimní zahrady

Victorian Plus

Victorian Plus systém zastřešení k zimním zahradám s tepelnou izolací. Výška systému je libovolná, rozpětí pak od 1,8 m do 4,5 m. Typové úhly pro tuto konstrukci jsou 90°, 135° a 150°. Tento systém se od ostatních odlišuje svým tvarem a estetickou formou. Je považován za systém nadstandardní až luxusní.