Požární systémy

Aluflam

Nabídka požárních systémů od společnosti ALUCON PLUS s.r.o. vyrobených z profilů společnosti Aluflam.

Požární systémy

AF55

AF55 je systém protipožárních vnitřních konstrukcí a pevných zasklení z hliníkových profilů s přerušeným tepelným mostem. Af 55 je systém s požární odolnosti EI30.

Rámy, sloupky a příčky jsou vyrobeny ze tří sekcí. Sestávají se ze dvou hliníkovýchprofilů a tepelné izolace z polyamidu, vyztužené skelnými vlákny. Střední, izolační komora je vyplněna protipožární hmotou AESTUVER. Hmota je na bázi cementu, kterou dodává německá firma Xella.

V systému byly odzkoušeny výplně většiny renomovaných výrobců na trhu, a to do požární odolnosti EI30.

Maximální rozměry a typy konstrukcí:protipožární vnitřní dveře jedno a dvoukřídlé, otevírané dovnitř nebo ven

Požární systémy

AF 70

AF70 je systém protipožárních vnitřních, vnějších dveří a pevných zasklení z hliníkových profilů s přerušeným tepelným mostem. AF70 je systém s požární odolností až EI60.

Rámy, sloupky a příčky jsou vyrobeny ze tří sekcí. Sestávají se ze dvou hliníkových profilů a tepelné izolace z polyamidu, vyztužené skelnými vlákny. Střední, izolační komora je vyplněna protipožární hmotou AESTUVER. Hmota je na bázi cementu, kterou dodává německá firma Xella.

V systému byly odzkoušeny výplně většiny renomovaných výrobců na trhu, a to do požární odolnosti EI60.

Požární systémy

FR90

Tepelně izolovaný protipožární systém. Konstrukce vyrobené na základě systému FR90 jsou charakterizovány třídou požární odolnosti EI30 (E), EI60 (E).

  • Stavební hloubka systému 90 mm
  • symetrická konstrukce profilu, centrální komora vyplněná sadrovými vložkami (mezi tepelnými mosty) pro EI30, všechny komory vyplněné sádrovými vložkamipro EI60
  • systém kompatibilní se systémem STAR 90 mm
  • možnost použití dvojskla (zasklení od 20 mm do 60 mm)