Prosklené fasády

 

Aliplast

 
Nabídka prosklených fasád od společnosti ALIPLAST.
 
 

MC PASSIVE

 
Systém určený k provádění moderního opláštění budov jednoduchých i složitých tvarů se zvýšenými tepelnými požadavky.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MC PASSIVE +

 
Systém určený k provádění moderního opláštění budov jednoduchých i složitých tvarů. Technická řešení systému rovněž umožňuje konstrukci skleněných střech, světlíků a skleněných prostorových konstrukcí.
 
 
 
 
 

MC-WALL

 
MC-WALL Systém hliníkové stěny, který se skládá z vertikálních sloupků a horizontálních příček. Tento systém se vyznačuje velice dobrou nosností, která je podpořena doplňky z oceli. Systém je tepelně izolovaný. Systém je populární pro svůj vzhled a dnes se s ním stále častěji setkáváme na průmyslových budovách.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

MC-GLASS

 
MC-GLASS Velice podobný systém jako MC-WALL s tím rozdílem, že není tak flexibilní na venkovní ploše, kde není možno přimontovat žádné viditelné přídavné estetické elementy.
 
 
 
 
 

Tanagra

 
Tanagra, tento systém je velice populární z toho důvodu, že jak na nosné sloupky, tak na příčky je použito stejných profilů, což jednoznačně zefektivňuje celkovou cenu celého systému. Délka profilů je individuální a plně se přizpůsobuje stavbě, na kterou jsou použity. Systém je samozřejmě velice dobře tepelně izolován.